Montaż kontraktowy elektroniki – Electro-Welle

Warto wiedzieć, że w Marcinkowicach funkcjonuje bardzo dobrze oceniana przez klientów firma Electro-Welle. To przedsiębiorstwo oferuje montaż kontraktowy elektroniki. Zajmuje się ona wszystkimi elementami elektronicznymi, które są powszechnie wykorzystywane w przemyśle technologicznym. Realizuje ona zadanie w zakresie montażu przewlekanego, ale również i powierzchniowego. Ta firma posiada dział produkcji, który jest wyposażony w cztery nowoczesne całkowicie zautomatyzowane linie przeznaczone do montażu powierzchniowego (czyli SMT), a także dwie linie, które służą do montażu części przewlekanych (czyli THT).

Na linii montażowej THT wykorzystywany jest gaz o charakterze obojętnym (azot), który zapewnia ochronę procesowi lutowania. Dzięki temu można uzyskać doskonałą jakość lutów i ograniczyć defekty lutowania, co wpływa pozytywnie na końcową jakość produktu. Ta firma gwarantuje elastyczność produkcyjną, dzięki posiadaniu kilku linii przeznaczonych do montażu SMT, które mają dość krótki czas przezbrajania.

Chcesz poznać tajniki techniki? Chcesz dowiedzieć się jak funkcjonują rzeczy, które Cię interesują? Mam na imię Anastazja i zapraszam Cię w miejsce, którego szukasz!
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)